Frydl instalatér – voda, plyn, topení a kanalizace
Vyfoťte Váš problém!
non stop770 61 61 61
voda, plyn, topení a kanalizace

Přijímáme platební karty
plynaři

 

provádíme veškeré plynařské práce

Náš plynoservis je plně vybavený a připravený NON STOP k řešení normálních situací i potíží a havarijních situací na vašem plynovodu. Jsme plynaři, mistři svého řemesla. Opravy, montáže rozvodů plynu, revize plynu. To vše umíme v řádné technologické kvalitě a režimu non stop.

Naši plynaři jsou schopni provádět jak malé opravy tak montáže většího rozsahu. Veškeré plynařské práce provádíme na klíč.

Rozvody plynu provádíme vždy v kvalitních materiálech, lisujeme, sváříme. Prohlídky místa montáže a konzultace jsou samosebou zdarma.
Vymezujeme se proti ostatní konkurenci zcela individuálním přístupem. Neúčtujeme hodiny, příplatky, cestovné, vzdušné, montérkovné a ostatní nesmysly. Naše filozofie je jednoduchá: prostě se domluvíme. Cenu práce vám sdělíme ihned po prohlídce místa zakázky viz Kolik to bude stát? v rubrice Bez příplatků. Naše cenotvorba je transparentní a férová.
Mezi běžné služby patří opravy netěsností, přípojky plynu, připojení plynových sporáků, plynoservis - servis spotřebičů, rozvody plynu v "železe" nebo rozvody plynu v materiálek CU.

Naše plynaře objednávejte nonstop na telefonním čísle 770 61 61 61.


Jsme profesionálové, team sehraných řemeslníků. Naším přístupem vám šetříme čas a peníze, které můžete u konkurenčních "hodinových" firem zbytečně utratit. Každý řemeslník má jiné tempo a potřeby. Proto nepovažujeme hodinové účtování za vhodné.

Příplatek za expresní služby 0 Kč

začneme
dnes

Servis, revize a prodej kotlů.

plynové
kotle

Elektrikář

nonstop
elektrikář

Bojlery a kotle

bojlery
ohřívače

Čištění kanalizace a odpadů

odpady
kanalizace

Detekce úniků vody

detekce
úniků

Kalová sanitární čerpadla SFA Sanibroy

servis
čerpadel

Pohotovostní služba 24/7

pohotovost
24/7

Sprchové kouty

sprchové
kouty

Vodovodní baterie

vodovodní
baterie

Montáže spotřebičů

montáže
spotřebičů

izolace a sanace

izolace
sanace

Kominické služby

kominické
služby

naše služby

čištění ucpaných odpadů a kanalizací včetně revize

Zeptejte se nebo objednejte on-line!

Vyfoťte nám Váš problém a pošlete to na nás

Pomůže nám, když svůj problém co nejlépe nafotíte. Fotka nám řekne víc než tisíc slov a většinou si všimneme nějakých důležitých detailů, které Vám mohou uniknout. Fotky nám můžete pořídit i Vaším mobilním telefonem - stačí si naše stránky spustit na Vašem chytrém telefonu a můžete rovnou začít fotit ;o)