Frydl instalatér – voda, plyn, topení a kanalizace
Vyfoťte Váš problém!
non stop770 61 61 61
voda, plyn, topení a kanalizace

Přijímáme platební karty
topenáři

 

veškeré topenářské práce

Jsme topenáři. Mistři svého řemesla. Topenáři Praha Nonstop, volejte 770 61 61 61.
Provádíme opravy topení a topných systémů, jsme specialisté na systémy vytápění, kombinace systémů a návrh topného systému. Umíme opravit rozdělovač podlahové vytápění, spočítat požadovaný výkon, navrhnout dimenzi, seřídit a zaregulovat topný systém aby fungoval a rovnoměrně topil, umíme propláchnou a odkalit topné systémy, popřípadě vyhledat a detekovat místo úniku. Ztrácí se voda v topení? Padá tlak v topení? Padá tlak v kotli? Dopouštíte vodu a pořád se ztrácí? Přijdeme na to proč. Naši technici, topenáři pro oblast Praha, středočeský kraj jsou vyškolení nejen systémem školení na různé systémy, ale především lety praxe. Jsme topenáři, baví nás to, díky vám.

Běžné služby


O topení víme všechno, chcete se jen poradit? Využijte možnosti osobní bezplatné konzultace, zajímá nás každý projekt, každá práce či oprava na topení, neváhejte si objednat bezplatnou, nezávaznou konzultaci s naším specialistou. Zajímá vás výhoda a nevýhoda vámi plánovaného systému? Napište nám.
Topení je naše hobby, práce, sport a vášeň. Konzultace objednávejte na čísle 770 61 61 61.
Vymezujeme se proti ostatní konkurenci zcela individuálním přístupem. Neúčtujeme hodiny, příplatky, cestovné, vzdušné, montérkovné a ostatní nesmysly. Naše filozofie je jednoduchá: prostě se domluvíme. Cenu práce vám sdělíme ihned po prohlídce místa zakázky viz Kolik to bude stát? v rubrice Bez příplatků. Naše cenotvorba je transparentní a férová.

Jsme profesionálové, team sehraných řemeslníků. Naším přístupem vám šetříme čas a peníze, které můžete u konkurenčních "hodinových" firem zbytečně utratit. Každý řemeslník má jiné tempo a potřeby. Proto nepovažujeme hodinové účtování za vhodné.

Příplatek za expresní služby 0 Kč

začneme
dnes

Servis, revize a prodej kotlů.

plynové
kotle

Elektrikář

nonstop
elektrikář

Bojlery a kotle

bojlery
ohřívače

Čištění kanalizace a odpadů

odpady
kanalizace

Detekce úniků vody

detekce
úniků

Kalová sanitární čerpadla SFA Sanibroy

servis
čerpadel

Pohotovostní služba 24/7

pohotovost
24/7

Sprchové kouty

sprchové
kouty

Vodovodní baterie

vodovodní
baterie

Montáže spotřebičů

montáže
spotřebičů

izolace a sanace

izolace
sanace

Kominické služby

kominické
služby

naše služby

čištění ucpaných odpadů a kanalizací včetně revize

Zeptejte se nebo objednejte on-line!

Vyfoťte nám Váš problém a pošlete to na nás

Pomůže nám, když svůj problém co nejlépe nafotíte. Fotka nám řekne víc než tisíc slov a většinou si všimneme nějakých důležitých detailů, které Vám mohou uniknout. Fotky nám můžete pořídit i Vaším mobilním telefonem - stačí si naše stránky spustit na Vašem chytrém telefonu a můžete rovnou začít fotit ;o)