řemeslníci každodenní potřeby
jsme tu pro vás non-stop
logo FRYDL Servis
non-stop
770 61 61 61
 

Fotovoltaika

elektrická energie ze slunce

  770 61 61 61

Přemýšlíte o pořízení fotovoltaické domovní elektrárny? Naši vyškolení profesionálové firmy FRYDL Servis zařídí vše za vás. Naše řemeslná činnost je komplexní ve všech segmentech, ve kterých vám garantujeme dodání, montáž i následný servis. U fotovoltaických domovních elektráren tomu není jinak. FVE systém od nás je vždy perfektně navržený, díky čemuž kapacitně funguje a šetří vaše náklady.

přečtěte si odpovědi na nejčastější otázky ohledně fotovoltaických elektráren
BEZPLATNÁ poptávka fotovoltaiky
poptávka fotovoltaiky

Zajímá Vás cena? Vyplňte nezávazný poptávkový formulář, na základě těchto základních dat jsme schopni vypočítat odhadovanou cenu instalace fotovoltaické elektrárny.

Fotovoltaická elektrárna

Její dodání, montáž a zapojení od nás přináší mnoho výhod, které Vám nikdo jiný nedá:

  • Každá nabídka od nás je stavěná na míru Vašim představám na co největší energetickou soběstačnost. Velmi důsledně posoudíme vaše požadavky, posoudíme možnosti velikosti a výkonu sestavy pro Vaši nemovitost, navrhneme a doporučíme ideální systém.
  • Vždy pracujeme se značkami, které jsou kvalitní, dobře zastoupené na trhu, s perfektním servisním zajištěním.
  • Vždy zákazníka zaučíme po určitou dobu provádíme vzdálený dohled, a to s možností rozšíření správy a údržby až na 10 let.
  • Každá instalace obsahuje Garanci servisní jistoty, ve které se zavazujeme k zásahu do 24 hodin v případě poruchy dle povahy a rozsahu.
  • Garantujeme osobní přístup a servisní zajištění od nás instalovaného zařízení.
  • Naše zákaznické centrum je pro vás k dispozici non-stop. Námi namontované zařízení je v našem režimu non-stop i servisováno s přednostním odbavením v případě poruchy.
  • Posouzení a vyřízení dotací, či vyhledání vhodného dotačního programu je samozřejmostí.
  • Provedeme také veškerou legislativu spojenou s přihlášením k distribuční soustavě včetně nutných revizí.

Jsme zkušení topenáři, elektrikáři a instalatéři. Naše odbornost, profesionální přístup a komplexnost služeb nám dovoluje být lídrem v oblasti montáží Fotovoltaických elektráren, tepelných čerpadel, plynových kotlů a systémů vytápění.

Fotovoltaické elektrárny a tepelná čerpadla u nás navrhuje a realizuje speciální tým zkušených projektantů a servisních techniků.

Pro každého zákazníka najdeme ideální řešení. Jsme rodinná firma s odpovědností za každou montáž. Každou realizaci podepisujeme svým jménem - to zavazuje.

770 61 61 61
Produkty s montáží v naší nabídce: