řemeslníci každodenní potřeby
jsme tu pro vás non-stop
logo FRYDL Servis
non-stop
770 61 61 61
 

Fotovoltaika

elektrická energie ze slunce

Zde uvádíme seznam odpovědí na nejčastější otázky našich zákazníků ohledně fotovoltaických elektráren. Pokud mezi nimi nenajdete odpověď na svou otázku, nebojte se nám . Určitě Vám odpovíme.

doporučujeme si přečíst i článek na našem Blogu
BEZPLATNÁ poptávka Fotovoltaiky
poptávka fotovoltaiky

Odpovědi na nejčastější otázky

Řešení Fotovoltaické elektrárny v dnešní době lze přizpůsobit pro individuální potřeby zákazníka. Samozřejmě jsou zde faktory ovlivňující umístění, velikost plochy pro panely, stávající elektro-zapojení nemovitosti, provoz vysokonapěťových přístrojů apod., které rozhodují o návrhu a zpracování projektu. Tuto službu u nás získáváte zdarma.

Návratnost investice, při současných cenách energií, lze uvažovat podle velikosti a použití, v rozmezí od 4 do 6 let. V dnešní době někteří zákazníci berou instalaci Fotovoltaické elektrárny za rozumnou investici a jako případné zabezpečení v době energetické nouze.

Elektrárna je projektována dle požadavků NZÚ s minimální udržitelností nejméně 10 let. V dnešní době fungují Fotovoltaické elektrárny realizované i před více, jak 20 lety. Např. životnost fotovoltaických panelů je garantována na 25 let s minimálním poklesem výkonu.

Obecně lze říci, že vyrobím u 10 kWp elektrárny přibližně 7-10 MWh za rok v závislosti na slunečním záření, na zvolené poloze instalovaných panelů a sestavě.

My montujeme na jakoukoliv východní, jižní a západní střechu, která svou skladbou umožňuje montáž. Lze využít i jiné plochy. Nemontujeme pouze na staré poškozené krytiny s předpokládanou životností pod 10 let a na nepochozí a nebezpečné střechy (eternit, nevyhovující krovy apod.).

Ano, pokud nám dodáte nutné podklady k jednání, rádi vše zařídíme. Dodáme Vám objednanou Fotovoltaickou elektrárnu na klíč, případně dle předem dohodnutých podmínek.

Ano, v současné době lze instalovat při dodržení zadaných podmínek kdekoliv na pozemku nebo garáži či pergole žadatele.

Nelze předem stanovit přesnou cenu. Pro každou Fotovoltaickou elektrárnu jsou různé podmínky. Vždy Vám však před podpisem objednávky rádi zpracujeme finální cenovou nabídku.

Montáž našim montérům trvá 2 až 3 dny dle velikosti Fotovoltaické elektrárny. Celý proces prozatím oddalují a prodlužují legislativní záležitosti.

Ano, Vaší Fotovoltaickou elektrárnu Vám vyprojektujeme, dodáme a zapojíme my. I po předání jsme schopni, jako u již dodávaných jiných řešení, poskytovat servis 24/7 ke spokojenosti Vás, našich zákazníků.

Frydl servis poskytuje servis 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, dle povahy poruchy. Vše se dovíte předem z našich servisních podmínek před objednáním.

Záruky jsou na jednotlivé komponenty dle podmínek sjednaných při objednávce a to až na 25 let.

Ano, s naším řešením od SOLAXu získáváte i vzdálený dohled nad Vaší Fotovoltaickou elektrárnou a to zcela zdarma.

Fotovoltaická elektrárna je, za předpokladu dodržení stanovených podmínek, včetně legislativních, bezúdržbovým zařízením. Pokud si zvolíte Frydl-servis, s.r.o. za partnera, nebudete se muset o nic starat a pouze užíváte získanou energii.

Jsme specialisté na výměny! Jsme zkušení topenáři, elektrikáři a instalatéři. Naše odbornost, profesionální přístup a komplexnost služeb nám dovoluje být lídrem v oblasti montáží tepelných čerpadel, plynových kotlů a systémů vytápění.

Tepelná čerpadla u nás navrhuje a realizuje speciální tým zkušených projektantů, techniků a servisních techniků.

Jsme odborníci na Tepelná čerpadla. Jsme rodinná firma s odpovědností za každou montáž a každou realizaci podepisujeme svým jménem. To zavazuje.

Garance servisní jistoty

V případě poruchy či havárie vám garantujeme přednostní servisní výjezd nebo havarijní zásah za cenu běžné montáže.

Garance servisní jistoty
770 61 61 61
Produkty s montáží v naší nabídce: