řemeslníci každodenní potřeby
jsme tu pro vás non-stop
logo FRYDL Servis
non-stop
770 61 61 61
 

Rekonstrukce bytů a staveb

od malých oprav po veliké změny

  770 61 61 61

Pro nás stále projekt, který nás baví! Rekonstrukce bytu má svá pravidla a ty je třeba dodržet. Stavební postupy koordinovat s ohledem na sousedy a život v domě. Každá rekonstrukce je složitý zásah do života domu a naši pracovníci jsou ohleduplní nejen k vaší stavbě, ale i k okolí ve kterém jste se rozhodli žít.

Vyslechneme si vaše přání, ideu naladíme na technologické možnosti, zvolíme postupy, harmonogram, kalkulaci a jdeme na to! Většinu řemesel poskládáme z vlastních zdrojů, tedy nejlépe odzkoušenými řemeslníky. Do rodiny našich firem patří tradiční pražský plynoservis, topenářská a elektrikářská firma, máme vlastní zedníky a obkladače. Všechny naše postupy obstojí před revizními techniky a kolaudačním řízením. Umíme projekty vést kompletně a na klíč ve vyšším uživatelském standardu.

Příprava dělá mistra!

Každé řemeslo máme osahané a umíme ho. Máme elektrikáře, instalatéry, topenáře, plynře, zedníky, stavební techniky, podlaháře, v případě potřeby dodáme i architekta. Každý u nás ví co má dělat. Umíme řešit složité situace i havarijní stavy. Jsme mistři svých řemesel a každá zakázka je pro nás nová zkušenost. Příprava stavby je rozhodující pro její úspěch. Komuniace a vzájemné naslouchání je předpoklad dobře realizované rekonstrukce.

Kvalitní materiály

Naši dodavatelé jsou vždy ověřené obchodní společnosti a profesionální dodavatelé. Pracujeme s materiály kterým rozumíme a technologiemi na které máme školení a známe je z praxe. Ovládáme všechny potřebné technologie.

770 61 61 61
Produkty s montáží v naší nabídce: