řemeslníci každodenní potřeby
jsme tu pro vás non-stop
logo FRYDL Servis
non-stop
770 61 61 61
 

Detekce úniku vody

lokalizace úniku vody, nalezení praskliny potrubí

  770 61 61 61

Specializujeme se na hledání úniků vody z podlahového topení, z rozvodů vytápění a hledání prasklého vodovodního potrubí. Řešíme netěsnosti potrubí všech průměrů. Zaměřujeme se na nalezení prasklin v kanalizaci a odpadním potrubí umístěném v podlaze, stěnách, pod dlažbou, betonem nebo pod trávníkem. Po detekci místa průsaku vody navrhneme vhodný způsob opravy.

Bez sekání a bourání

Pomocí nejnovější technologie určíme s 95% přesností místo úniku vody. Nepotřebujeme pak vybourávat celou koupelnu nebo provádět výkop celého potrubí, ale třeba jen jednu dlaždičku obkladu koupelny či metrový výkop poškozené části potrubí.

Řešení problému

Určíme celkem přesně kde voda uniká a kudy vede trasa poškozeného potrubí. Uniká voda z potrubí rozvodu vody, topení, podlahového vytápění? Utíká vám voda přes pojišťovací armaturu? Vyhledáme, opravíme, zazdíme. Vždy to vyřešíme.

O úniku vody víme vše a dokážeme to hlavně kompletně vyřešit. Kompletní řešení pro Vás! Vyhledání, detekce, oprava, zazdění, vysoušení, kompletní zpráva pro pojišťovnu.

Hunter H2

Používáme systém H2 Hunter, kdy napustíme do trubek formovaný plyn a detektorem najdeme netěsnost. Dále můžeme provádět řízenou zátopovou zkoušku u odpadů a stejně tak využíváme k detekci kamerové systémy a sondy. Potrubí umíme vytrasovat za pomoci speciálních echo lokačních zařízení. Na příčinu vlhkosti a místo úniku prostě přijdeme. Dost často stačí zdravý instalatérský rozum :o)

Vyhledání místa úniku vody, trasování – Akustická poslechová metoda

Uniká vám tlaková voda? Potřebujete vyhledat místo úniku vody nebo trasu tlakové vody v budově nebo na pozemku? Umíme vyhledat a určit místo, kde teče voda pod zemí. Poslechová detekce je naše další špičková technologie. Technologie vyhledání úniku vody formou odposlechu funguje dokonale. Slyšíme co se děje pod zemí. Vyhledáme únik vody s maximální přesností, dokážeme vytrasovat potrubí, topení, kanalizaci a následná je opravit. Díky přesné akustické metodě poslechu zvuku pod zemí nebo ve zdi opravu perfektně určíme místo úniku nebo trasy. Obraťte se na nás s vašimi dotazy ohledně úniku vody, vyhledání místa úniku vody, trasování stávajícíh rozvodů vody. Slyšíme a vidíme do zdi i pod zem. Bezvýkopové, přesné detekční technologie jsou tady právě pro vás.

Plaťte bezhotovostně

Přijímáme platební karty VISA, MasterCard a Maestro. Naši řemeslníci jsou vybaveni mobilním platebním terminálem.

770 61 61 61
Produkty s montáží v naší nabídce: