řemeslníci každodenní potřeby
jsme tu pro vás non-stop
logo FRYDL Servis
non-stop
770 61 61 61
 

Rekonstrukce koupelen

od malých úprav po veliké změny

  770 61 61 61

Bourací práce, odnos suti, vybourání šliců, rozvody vody a elektro, zához, srovnání pod obklad, hydoizolace, lepidlo, obklad, sádroš, zařizovací předměty, úklid... a hotovo. Ano, tak je to jednoduché, když vše funguje jak má. Stavíme s vlastními řemeslníky a podle harmonogramu. Ročně děláme desítky takových koupelen, ale není to pro nás rutina – je to zábava! Vyslechneme co chcete, jaké máte plány a představy, zkoordinujeme vaší ideu s technickou realitou a jdeme na to! Není nic lepšího než začít a dotáhnout do konce vaší zakázku.

Kvalita a preciznost! Jdeme na detail!

Díky kvaltnímu zázemí, nářadí, technologické znalosti, ale hlavně díky našim lidem, dokážeme opravdu pěkné realizace. Rádi vám ukážeme galerii našich hotových projektů, dodáme reference nebo vás klidně vezmeme na nějakou naší živou stavbu. Věnujeme se detailu a nesmíříme se s průměrem.

Za svým dílem stojíme a po realizaci držíme záruční a pozáruční servis na všechny díly stavby. Pracujeme tedy s garancí a každý projekt má od nás Garanci servisní jistoty – systém, který vám garantuje, že v případě reklamace nebo poruchy tyto vady začneme řešit do 24 hodin od nahlášení.

Kvalitní materiály

Naši dodavatelé jsou vždy ověřené obchodní společnosti a profesionální dodavatelé. Pracujeme s materiály kterým rozumíme a technologiemi na které máme školení a známe je z praxe. Ovládáme všechny potřebné technologie.

770 61 61 61
Produkty s montáží v naší nabídce: