Frydl instalatér – voda, plyn, topení a kanalizace
Vyfoťte Váš problém!
non stop770 61 61 61
voda, plyn, topení a kanalizace

Přijímáme platební karty
vodoinstalatéři

 

dodávky a instalace van a sprchových koutů

Sprchové kouty, vany, sprchové zástěny dodáváme na klíč, dodáme a namotujeme, začneme ještě dnes:)
Jsme specialisté na výměny, dodávky a montáže sprchových koutů. Díky vám. Provádíme opravy a profi přesilikonování sprchových koutů a zástěn. Rozhodli jste se pro výměnu vany za sprchový kout? A nebo výměnu sprchového koutu? Chcete sprcháč bez vaničky? S vaničkou? Sprchový kout vystrojený sedátkem a madlem? Chcete poradit s vanou? Dodat a namontovat? Nebo vás trápí sifon pod vanou? V pohodě, opravíme. Poradíme. Dodáme. Namontujeme. Volejte nám, pište a nebo se přijďte poradit. Instalatér Frydl z Karlína Vám poradí. Přijedeme, vyslechneme vaše požadavky a začneme. Náš sehraný team techniků, instalatérů a zedníků provedou výměnu či montáž na míru dle vašich požadavků. Bude to fofr:-) Vše máme odzkoušené a postupujeme opravdu rychle. Chcete se poradit? Zajímá vás výměna sprchového koutu? Pojďme si o tom povídat. Začneme hned.

Pracujeme výhradně s kvalitními materiály, a vždy dodržujeme montážní zásady a pravidla, klademe důraz na kvalitní hmoty a hydroizolace.
Volejte kdykoliv 770 61 61 61.

Vymezujeme se proti ostatní konkurenci zcela individuálním přístupem. Neúčtujeme hodiny, příplatky, cestovné, vzdušné, montérkovné a ostatní nesmysly. Naše filozofie je jednoduchá: prostě se domluvíme. Cenu práce vám sdělíme ihned po prohlídce místa zakázky viz Kolik to bude stát? v rubrice Bez příplatků. Naše cenotvorba je transparentní a férová.

Jsme profesionálové, team sehraných řemeslníků. Naším přístupem vám šetříme čas a peníze, které můžete u konkurenčních "hodinových" firem zbytečně utratit. Každý řemeslník má jiné tempo a potřeby. Proto nepovažujeme hodinové účtování za vhodné.

Příplatek za expresní služby 0 Kč

začneme
dnes

Servis, revize a prodej kotlů.

plynové
kotle

Elektrikář

nonstop
elektrikář

Bojlery a kotle

bojlery
ohřívače

Čištění kanalizace a odpadů

odpady
kanalizace

Detekce úniků vody

detekce
úniků

Kalová sanitární čerpadla SFA Sanibroy

servis
čerpadel

Pohotovostní služba 24/7

pohotovost
24/7

Sprchové kouty

sprchové
kouty

Vodovodní baterie

vodovodní
baterie

Montáže spotřebičů

montáže
spotřebičů

izolace a sanace

izolace
sanace

Kominické služby

kominické
služby

naše služby

čištění ucpaných odpadů a kanalizací včetně revize

Zeptejte se nebo objednejte on-line!

Vyfoťte nám Váš problém a pošlete to na nás

Pomůže nám, když svůj problém co nejlépe nafotíte. Fotka nám řekne víc než tisíc slov a většinou si všimneme nějakých důležitých detailů, které Vám mohou uniknout. Fotky nám můžete pořídit i Vaším mobilním telefonem - stačí si naše stránky spustit na Vašem chytrém telefonu a můžete rovnou začít fotit ;o)