Frydl instalatér – voda, plyn, topení a kanalizace
Vyfoťte Váš problém!
non stop770 61 61 61
voda, plyn, topení a kanalizace

Přijímáme platební karty
Instalatér Praha Nonstop

 

Provádíme veškeré instalatérské práce

Instalatér je u nás mistr, a jsme mistry tohoto řemesla, je to naše základní řemeslo a jsme především vodáci, technici, provádíme klasické instalatérské práce, například: montáže, drobné opravy WC, výměny bojlerů, čištění kanalizací a odpadů, výměny a servis čerpadel, výměny a opravy litinových stoupaček, i ve dne v noci:) Umíme vše od drobných oprav až po větší rekonstrukce. Naší referencí je tisíce obsloužených zákazníků. Naše dílna je v Karlíně a Karlín je naše hlavní výjezdní místo. Jsme instalatéři, mistři svého řemesla. Dílna je v centru Prahy. Instalatéři, kterým není Praha cizí. Vyznáme se dokonale v místopisu a od nás z centra dorazíme na kterékoliv místo v řádech desítek minut. Naše nejrychlejší posádky se běžně pohybují po Praze na skutrech, a jsou určeny k okamžitým haváriím a technickým zásahům. Naše technologické zázemí je perfektně vybavené a dovoluje nám provádět kvalitní řemeslo. Opravujeme, montujeme, proplachujeme, čistíme, kopeme, zazdíváme, vysoušíme, dodáváme hydranty a hydrantní systémy, sváříme, lisujeme, zamražujeme.

Kdykoliv, díky vám, Volejte Nonstop 770 61 61 61

Havarijní služba Technický expres

Díky desítkám let působení v našem oboru máme mnoho osvědčených postupů a montážních "fíglů" naši technici mnohokrát začínají tam, kde ostatní instalatéři končí, nebo doslova utíkají:-) jsme naučení a považujeme za bežné pracovat i v noci, naše technologické vybavení, pracovní tým a logistické řešení nám dovoluje většinu zakázek začít řešit takřka okažitě, jste li v situaci, která vyžaduje rychlé řešení kontaktujte Technický expres.

Příplatek za expresní služby 0 Kč

začneme
dnes

Servis, revize a prodej kotlů.

plynové
kotle

Elektrikář

nonstop
elektrikář

Bojlery a kotle

bojlery
ohřívače

Čištění kanalizace a odpadů

odpady
kanalizace

Detekce úniků vody

detekce
úniků

Kalová sanitární čerpadla SFA Sanibroy

servis
čerpadel

Pohotovostní služba 24/7

pohotovost
24/7

Sprchové kouty

sprchové
kouty

Vodovodní baterie

vodovodní
baterie

Montáže spotřebičů

montáže
spotřebičů

izolace a sanace

izolace
sanace

Kominické služby

kominické
služby

naše služby

čištění ucpaných odpadů a kanalizací včetně revize

Zeptejte se nebo objednejte on-line!

Vyfoťte nám Váš problém a pošlete to na nás

Pomůže nám, když svůj problém co nejlépe nafotíte. Fotka nám řekne víc než tisíc slov a většinou si všimneme nějakých důležitých detailů, které Vám mohou uniknout. Fotky nám můžete pořídit i Vaším mobilním telefonem - stačí si naše stránky spustit na Vašem chytrém telefonu a můžete rovnou začít fotit ;o)